הסיפור שלי

נעים להכיר, אני יעל בדוסה. נולדתי כיעל צרפתי וגדלתי ברומא למשפחה דתית וציונית. כשהייתי קטנה, אני זוכרת איך אהבתי לשחק עם בובות הברבי שלי ולעצב עבורן קולקציות. כבר אז ידעתי שזה מה שארצה לעשות בעתיד.

בתיכון התחלתי להעניק שירותי סטיילינג אישי, אך בצומת הדרכים שבין לימודי אופנה לעלייה לישראל, הערכים עליהם גדלתי הכריעו, וכך הגעתי לישראל, ללימודי יהדות שהפכו אותי לאישה מאושרת ואם לארבעה.

אחרי שעברנו מתל אביב לירושלים, חזרה האופנה לככב בחלומות שלי, ובשנת 2017 הקמתי את המותג JeyB. בהתחלה היקף העבודה היה קטן, הקורונה והלידות עשו את שלהם, אבל כיום אני מלאה באנרגיה ומוכנה לטרוף את העולם.

הבגדים שלי פשוטים אך ייחודיים. הם יגרמו לך להרגיש שהם עוצבו במיוחד בשבילך ובשביל הנוחות שלך. המטרה שלי היא לגרום לכל הנשים באשר הן לחייך וליהנות מבגדים מדהימים ומעוררי השראה. אני מרגישה מחויבת לקהל הלקוחות שלי, ולאפשר לכל אחת ואחת ללבוש בגדים מלאי סטייל וחדשנות, מבלי להתפשר על מידות הצניעות החשובות.

ה-DNA של JeyB מורכב מאומנות חוקרת שיוצרת חוויה יום יומית מקורית וצבעונית. אני שואפת למכור ישירות אליכן, ללא עמלת תיווך מכל סוג, ולהבטיח שהאמון שלכן בי יאפשר לכן לקבל מוצר מכובד ואופנתי חסר פשרות.